Yıldönümü Mesajları

Yıldönümü Mesajları

Birbirinden güzel, özel ve duygu dolu sözler ile yazılarımızı sürdüryoruz. İşte Yıldönümü Mesajları, Yıldönümü Sözleri, Evlilik Yıldönümü Mesajları sizlerle.

 

Evlilik Yıldönümü Mesajları

Başıma gelebilecek en güzel mutluluktu seninle hayatımı birleştirmek.

Çok sevilmeye değil, hep sevilmeye ihtiyacım var. Yıldönümümüz kutlu olsun canım karıcım.

Aşk iki bedende yaşayan tek ruhtan oluşur. Ruhum yıldönümümüz kutlu olsun canım.

İyi ki tanıdım seni, iyi ki bana ellerini verdin, iyi ki birlikte yaşlanıyoruz. Yıldönümümüz kutlu olsun.

Birleştirdiğimiz ellerimiz ve yüreğimiz asla ayrılmasın. Yıl dönümümüz kutlu olsun sevgilim.

Seninle birlikte var olmanın verdiği mutluluğu sonsuza kadar yaşamak istiyorum. Nice sonsuzluklara sevgilim.

Bana geldiğin gün benim bayramım olmuştu. Bayramımız hep şen olsun, hep kutlu olsun güzelliğim.

Birbirimize hala hayranlıkla bakabiliyoruz. Çocuklarımıza böyle bakalım isterim. Nice sonsuz senelere seninle birlikte sevgilim.

Kalbimi yalnız sana verdim. Yalnız sana ait bütün sevgim. Bir ömür boyunca sonsuz bir birlikteliğe yürüyelim.

Herkesin hayatında birlikte yaşlanmayı hayal edeceği birisi olmalıydı, ben seninle yaşlanmak istedim…
Yalnız uyuduğu gecelerde yatağının sol yanındaki boşluğu dolduracak birisi olmalıydı, ben sol yanımda hep sana sığındım…
Birlikte uyanılan sabahlarda yüzünü güldürecek birisi olmalıydı, ben sabahları seninle uyanmayı seçtim…
“O varken bana bir şey olmaz!” diyeceği biri olmalıydı, ben gözümü kapatıp sana güvenmeyi seçtim…
Deliler gibi kıskanacağı ve deliler gibi kıskanacak birisi olmalıydı, ben seni kendimden bile kıskandım…
Dudakları uzandığında istemsiz gözleri kapanacak biri olmalıydı, ben sen bana sokulduğunda gözlerimi huzurla kapatmayı seçtim…
Kendini kollarına bıraktığında huzuru tattıracak birisi olmalıydı, ben o eşsiz huzuru sende buldum…
Çayına kaç şeker attığını, kahveyi nasıl sevdiğini bilecek biri olmalıydı, ben tüm kahveleri senin elinden içmeyi seçtim…
Elinden tutup nereye gittiğini umursamadan yürüyecek birisi olmalıydı, ben bu yolculuğa seninle çıkmayı sonuna kadar seninle gidip bu yolu sadece senin elinden tutarak yürümeyi seçtim…
Dilimde “İyi ki”lerle, geleceğe dair “Belki”li umutlarla sana geldim…
İyi ki…

Kırk kere söyledim bir daha söylerim
Savaşta ve barışta, karada ve denizde,
Düşkünlükte ve esenlikte
Zamanımız apayrı bize göre
Yanyana olduk mu elele
Aç kalsak ağlamayız biliyorum.

Canım tatlıdır aslında benim… Buna rağmen kolumu ısırışlarına, yanaklarımı ve burnumu sıkışlarına, sımsıkı sarılışlarına katlanabiliyorum. Acı hissetmiyorum ve biliyorum; yıllar boyunca buna tabii tutulacağımı bilsem, yine de bunun acısını hissetmemeye devam edeceğim. Zira senin yanın, benim gücümün nirvanaya ulaştığı tek yer…
En güzel hissettiğim, en mutlu olduğum, en çok güldüğüm, duygularımın tabir-i caizse tavan yaptığı en güzel yerdir; yamacın… İyi ki varsın seni seviyorummm..

Dilimden düşmeyen şarkım, ağzımdan düşmeyen lokmam, düşümden düşmeyen düşüm, yüreğimden düşmeyen duam, aklımdan düşmeyen sevdamsın sen..
Zamanına ömrümüz yeter de, yaşamamız gerektiğinde; kıyafetlerini önce yıkayıp, sonra da dağ gibi olsa bile; hiç bıkmadan ütülemek isteyeceğimsin. Her sabah sıkılmadan kahvaltısını hazırlayıp, ekmeğine reçel süreceğim, çayını demleyeceğimsin. Uyuya kaldığı her yerde, üzerine örtüsünü örteceğimsin. Rabb’im nasip eylesin. Amin… Bu adam; benim yaşamam gereken her şeyi yaşayabileceğim tek şehir, sığınabileceğim tek liman, ısınabileceğim tek güneş, ıslanabileceğim tek yağmur, serinleyebileceğim rüzgar, mutlu oluşlarımın adıdır bundan sonra.

Evet, sen sen. İyi ki varsın. Benimle olduğun için değil. Sadece olduğun için. Seni tanımış olmak bile yeterli bir daha asla umutsuzluğa kapılmamak, aksi iddia edilmeyecek şekilde “dünya yaşanılacak bir yer demek için”. Bir gün benden gitsen bile, bu dünyada bir sen olduğunu bilmek her zaman mutlu edecek beni, umut ve huzur verecek. O nedenle aklıma gelen en güzel şükrü ediyorum: İyi ki varsın.

Bana sarıldığında hissettiğim güven duygusunu çok seviyorum. Kimseleri görmeden dudağımın üstüne kondurduğun üç küçük öpücüğün sıcaklığı hiç eksik olmasın hayatımdan. İyi ki varsın…

Ah be kadın
Ne yaptın sen bana.
Ne güzel yaptın, ne güzel ettin.
Ben şimdi sendeyim bütün benliğimle.
Bu böyle anlatılabilecek üç yüz, beş yüz satırla, bilmem kaç sayfayla falan açıklayabileceğim bir şey olmasa da hissedildiğinde anlaşılabilen bir şey işte.
Biliyorsun.
Sen benim gökkuşağımsın, bütün renklerimsin şimdi.
Sen yokken hep yağmur yağardı içimdeki şehirlerime,
Hep griydi gökyüzü buralarda be kadın.
Sonra sen geldin.
Güldün, güneş açtı.
Gülüşün gökkuşakları saldı dört bir yanına şehirlerimin.
Şimdi rengarenk kasabalarım.
Kan kırmızı elmalarım, yemyeşil dallarım yapraklarım.
Bak papatyalar var dağlarımın yamaçlarında.
Sonbahar geçti, ilki geldi baharların içime.

Ah be kadın ne yaptın sen bana böyle.
Ne güzel yaptın, ne güzel ettin.
Beni senin ettin,
Seni ben, beni sen ettin.
Birer fincan çayla ayrı ayrı diyarlarda ısınan eller, karşılıklı iki bardak bir masada dururken birbirine tutunarak ısınıyor şimdi.
Çay da tavşan kanı hani.
-Çaysız olmaz tabi-
Bulutlu havalardan eser yok,
Güneş sana bana gülüyor şimdi.
Bunun tarifi yok kadın,

Ah be hatunum.
Ne iyi ettin de geldin.
”Hoş geldin kadınım, hoş geldin.”

Sen okadar farklı geldin ki sadece geceyi gören birinin uyandığında güneşi görmesi gibi , bilemediği bir şarkının sözlerin de dalıp gitmek kendini başka yerlerde bulmak gibi, senden öncem yok benim sensiz bir sonram da olmayacak. Düşünüyorum da üzülüyorum geçen geçmişime , yaşadığım kalabalık yalnız hayatıma ve diyorum ki sen yokken yalnızmışım ben , ve artık benim bir dostum var beni hiçbir zaman satmıcak benim bir ailem var sarıp sarmalayan benim bir sevgilim var kalbimin böyle atmasını sağlayan benim artık bir ömrüm var , yaşamaya değer bir ömür seninle kocaman bir ömür. guzelsozlerindir.com Geçmişimiz artık yok geleceğimiz ise okadar güzel ki hayal edemiyorum çünkü okadar güzel şeyler görüp duymadım süpriz gibi yaşıcaz biz bunu her an bir heycan her an bir mutluluk bundan eminim . Çünkü sen benim aynadaki halimsin bende senin aynadan baktığın adam… Seni seviyorum
Sevgiliye Yıldönümü Sözleri

Seninle başlamıştı her şey, seninle bitsin istiyorum. Birlikteliğimizin 1. Yıldönümünde, seni ilk günkü heyecanla sevdiğimi bilmeni istiyorum.

Nede çabuk geçmiş koskocaman iki yıl. Bugün gözlerinden vurgun yiyişimin 2. Yılı. Nice sonsuz yıllara canım aşkım.

Büyük bir aşk beklentisi içinde yanarken bu yürek, daha büyüğü ile karşılaştı sayende. Ömrüme ömür katanım. Bugün birlikteliğimizin 3. Yıldönümü. Beraber nice kutlamalara.

Bunda tam 4 yıl önce, sonsuz bir aşka doğru kanat çırptı bu garip yüreğim. Ben hala o heyecanla, ilk günkü yerdeyim. Aşk tohumunu gönlümüze ekişimizin 4. Yılı, kutlu olsun ruhum.

Aşkımız iki bedende yaşıyor olsa da, tek bir ruhta hayat buluyor. Aşkım, ömrüm, bedenim, ruhum. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun tek gerçeğim.

Değil bir yıl, bir ömür geçse bu aşkı eskitemez. İçimdeki aşk ateşi, hiçbir zaman sönmez. Sana olan sevgim bir çağlayandır. Ne olursa olsun asla dinmez. Birlikteliğimizin 2. Yıldönümü kutlu olsun sevgi pınarım.

Öyle bir aşk ki bu, yıllar yılı yaşansa, heyecanından asla bir şey kaybetmez. Öyle bir sevda var ki içimde, hiçbir zaman bitmez. Seninle bir ömür yaşansa, bil ki az gelir yetmez. Yıldönümümüzü, sana her defasında yeniden aşık olduğumu belirterek kutluyorum.

Seni değil her şeyden, kendimden bile daha çok seviyorum. Seninde beni sevdiğini biliyorum. Mutluluğumuz sonsuza dek sürsün istiyorum. Evliliğimizin 5. Yılında, nice mutlu yıllar diliyorum.

Hayat boyunca birbirini her zaman tamamlayacak yarımlarız biz. Bazen bir kelimeyi tamamlayan iki hece, bazen elmanın birer yarısıyız. Birlikte olduğumuz sürece biz varız. Beraberliğimizin 2. Yıldönümü kutlu olsun sevda yelim.

Seninle tüm hayallerimizi paylaşarak, her saniyesini mutluluk dolu yaşamak için çıktığımız bu güzel yolda geçirdiğimiz 4. Yılımız. Her anımız dolu dolu geçti. Her dakikası mutluluk doluydu. İnşallah kalan bir ömürde yine el ele, mutluluk içinde geçirmek dileğiyle can özüm.

Bir sonraki yıl neler yaşayacağız hiçbir fikrim yok. Tek bildiğim umutlarım ve hayallerim yalnızca senin peşinden gidecek. Yanımdayken bile özlediğim o mis kokunu ve seni sevmekten asla vazgeçmeyeceğim. Seni çok seviyorum sevgilim. İyi ki varsın.

Koskoca bir yılımı doldurdun ve daha güzel biri yaptın beni. Anlatamam asla seni ne çok sevdiğimi. Bu aşka anca sen yakışırdın, iyi ki varsın sevgili.

Sana olan aşkımı anlatmam için göklerdeki parlak yıldızlara bakmam gerekecek. Çünkü, koskoca bir yılı, nasıl o parlak yıldızlar aydınlatıyorsa geceyi, sen de beni aydınlattın.

Her tarafa ışık saçıyorsun, gözümü gönlümü aydınlatıyorsun. Seni çok sevdiğimi de bilmiyorsun. 1 yılım seninle geçti, bir ömrüm de hep seninle olsun.

Sen benim biricik yârim, sol yanım, son umudum herşeyim. Sen benim bir senem değil koskoca bir yılımsın. İyi ki varsın, iyi ki benimsin.

Yıldönümü Mesajları
Yıldönümü Mesajları

Kusura bakma sevgilim devrik cümleler kuruyorum. Hatta bazen seni üzebiliyorum. Ne olursa olsun ben seni deli gibi seviyorum. Bana bir yıl katlandın, şimdi de bir ömrüm olur musun?

Her sene yıl dönümümüzde daha da çok mutlu oluyorum. Yıllar geçiyor ve ben seninle yaşlanıyorum. Yüzüm buruş kırış olana dek, sesim seni seviyorum cümlelerini son defa kurana dek, nefesim artık bu dünyada olmayana dek seni seveceğim. İyi ki benimsin.

Sen benim kalbime kilit vuralı bir sene daha geçti. Öylesine kitledin ki kendine beni, anahtarımı versen de açamam ben o kilidi. Bir sene değil yıllarım ol. Ne olursa olsun sen hep benimle ol.

.

Ölüm günüm geldiği gün, nefesim kesildiği gün ve senden bu dünyadan ayrılacağım güne kadar beni çok sev. Bir günlük değil bir ömürlük olsun sevgilim. Nice güzel yıllarımıza.

Senin benim yanımda olduğun her gün daha da unutuyorum dertlerimi. Sen bana bakınca ne kederim kalıyor, ne üzüntüm. Sen benim kalbimi çalmadın sadece. Sen benim hayatımı da doldurdun sevgili. Bir yılımız bir ömrümüz olsun. Seninle günlerim dolsun.

Sen benim yanı başımda durduğun sürece, gökteki yıldızlar kadar uzak bana gam ve keder. Paylaştığımız bu sevgiler bir ömrümüz olsun. Yıl dönümümüz kutlu olsun.

>Sevgiliye uzun mesajlar< yazımız da dikkatinizi çekebilir.

Sen bana bu dünyanın verdiği en güzel hediyesin sevgilim. Senden bu yıl dönümüzde hediye olarak gülmeni isterim. Bir gülücüğün bile yeter benim ömrümün geri kalanı için.

Güzelim hiç korkma, senin kalbin hep bana emanet. Sensiz geçen tüm yıllarım yalanmış yokmuş hayal et. Sensiz bu dünya cehennem anca seninle cennet. Sen sadece bir yıl değil bir ömür benim yanım da kal. Lütfen kabul et.

Her sabah uyandığımda yanımda sen ol istiyorum. Her gün eve geldiğimde evimde senin sesini duymak istiyorum. Bir yıl değil bir ömür seninle olmak istiyorum. Bana bahşettiğin bu koskoca bir yıl için teşekkür ederim sevgilim. Sen benim bu dünyadan aldığım en güzel hediyemsin.

Nefes aldığım her an adım seninle yankılansın istiyorum, her gözümü açtığımda o boncuk gözlerinle bana bak istiyorum. Çok mu şey istiyorum sevgilim? Sadece sen, bir yıl değil bir ömür sen ol. Sen ol ki ellerimden tut beni ve bırakma.

Bugün yıl dönümümüz. Bir yıl senin varlığına şükrederek geçirdim. Emin ol sevgilim sadece bir yıl değil, bir ömür şükredeceğim yaradana..

Sen geliyorsun ya odama, senin gelişinle şenleniyor heryer. Sen farkında değilsin ama gözüm de gönlümde senin varlığınla seviniyor. Senin bir bakışın panayır yerine çeviriyor heryeri. Gökyüzü ay kutluyor beni ve şansımı. Beni bir yıl boyunca en şanslı adam yapan kadını izliyorlar. Sadece bir yıl değil bir ömrüm yanımda olacak olanı.

Sen benim en büyük şükürümsün sevgilim. Senin varlığına ve hayatımdaki o kocaman boşluğu doldurmana şükrediyorum. Varlığınla beni bir yıl daha şenlendirdiğin için teşekkür ediyorum. Bir yılım değil koskoca bir ömrüm senin olsun.

Bugün takvim yaprağı hayatımın en güzel günlerinden birini gösterdi bana. Bugün yıllar önce senin varlığını kazanmışım hayatta. Bu güzel evliliğimiz hep daim olsun. Ruhum ve kalbim bir ömür boyu sadece seni sevecek. Tüm dünya buna şahit olsun sevgili ve biricik karım.

Kimse farkında değil sevgilim. Çünkü en büyük ikramiyeyi ben kazandım. Bir yıl önce senin kalbini kazanarak. Emin ol sevgilim, asla kalbini de sevgini harcamayacağım. Seni seviyorum. İyi ki benimsin güzelim.

Yıldönümü Mesajları, Yıldönümü Sözleri, Evlilik Yıldönümü Mesajları, ay dönümü ve tanışma yıldönümü mesajları yayınladığımız yıldönümü mesajları yazımızın sonuna gelmiş bulunuyoruz. Sağlıcakla kalın

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.