Doğum Günün Kutlu Olsun Sözleri İndir

Sevdiklerinize, yakınlarınıza gönderebileceğiniz en güzel doğum günleri mesajlarını derledik bir araya getirdik İşte En Güzel Doğum Günün Kutlu Olsun Sözleri İndir, Doğum Günün Kutlu Olsun Mesajalrı İndir;

 

Doğum Günün Kutlu Olsun Sözleri İndir

Belki yanında değilim ama bil ki bugünü kalbimin en derin yerinde seninle kutluyorum. Nice yıllara.

Doğum günün kutlu olsun, yarın bugününden daha mutlu olsun.

Sen; en güzel şiirlerin bile kuramadığı kafiyesin. İyi ki doğdun, iyi ki seni tanımışım!

Sağlıklı, mutlu ve başarı dolu güzel bir ömür dilerim. Doğum günün kutlu olsun.

Belki yanında değilim ama bil ki bugünü kalbimin en derin yerinde seninle kutluyorum. Nice yıllara.

Sen, saç tellerine kadar sevdiğim. Varlığına ne kadar şükretsem az. İyi ki doğdun, iyi ki varsın!

İnsanlar tek bir şey düşünmez çok şey düşünür. Düşündüklerini gerçekleştireceğin bir yıl olsun. İyi ki doğdun.

Sözde değil özde olmalı sevgiler, sözle değil yürekten verilmeli hediyeler. Doğum günün kutlu olsun

Bütün hayallerin, bütün umutlarınla birlik olsun, dileklerin, duaların kabul olsun, doğum günün kutlu olsun sevgilim.

Kalbin hangi güzel şey için çarpıyorsa, her doğan güneş sana onu getirsin. Doğum günün kutlu olsun.

Bugün seni düşünen birinin olduğunun sevincini hisset ve mutlu ol! Tüm dileklerinin gerçekleşmesi dileğimle. Nice yıllara.

Hayatının geri kalanı yüreğinin güzelliği gibi sevgi dolu geçsin. Hep mutlu olman dileğiyle… Doğum günün kutlu olsun!

Yeni yaşın umuyorum sana mutluluk getirecek. Belki de ilerdedir yaşanacak günlerin en güzelleri. Doğum günün kutlu olsun!

Geçmişe bakan geleceği göremez. Geleceği göremeyen ilerleyemez. Hayatta hep emin adımlarla ilerle. İyi ki doğdun.

Kısa bir mesaj olmalı bu. Sana binlerce öpücük ve sevgi yolluyorum buradan.. Bil ki unutulmadın.. Doğum günün kutlu olsun!

Yaşa. Sev. Gül! Yaşın kaç olursa olsun her şeyin en güzeli seninle olsun. Nice mutlu, neşeli ve yaşam dolu yaşlara.

Her yeni yaşında mutluluğa uçarak ulaşmanı, geleceğin sana kalbindeki tüm dilekleri vermesini diliyorum. Doğum günün kutlu olsun.

Ama coşkun, ama yorgun, bir yıl daha geçiyor yaşamından.. Olsun. Sevgilerin en güzeli ile yoğrul, doğum günün kutlu olsun.

Her mum hayatının ışığıdır, pastanda ki mumlar çoğaldıkça yaşamın daha çok aydınlanacaktır. Yeni ışığın hayırlı, doğum günün kutlu olsun.

Yeni bir yıla başlarken, sağlık ve mutluluk diliyorum. Acıların, felaketlerin, geçip giden koca bir yıl gibi geride kalması umuduyla. Nice yıllara.

Yeni yaşında kalbinin olabildiği kadar sevmem ve her zamankinden daha çok sevilmen dileğiyle yeni yaşın mutlu, doğum günün kutlu olsun.

Dalgalar vuruyor sahile, yıldızlar parlıyor sonsuz mavide, ben de bitmez sevgimle koşuyorum hep gecelerde. Doğum günün kutlu olsun.

Yılların sormadığı, yolların yormadığı, dostların unutmadığı bir ömür için, bu doğum günün bir başlangıç olsun, yeni yaşın Kutlu olsun. İyi ki doğdun.

Şu hayatta eşsiz bir güzellik varsa o da kalbindedir! Yaşamın bundan sonrası kalbinin güzelliği gibi geçsin. İyi ki varsın, doğum günün kutlu olsun.

Dilerim yeni yaşında mutlulukların en güzelini yaşar, başarı merdivenlerini rahatlıkla tırmanırsın ve dilerim yüzün hep güler, neşeni hiç yitirmezsin. İyi ki doğdun.

Tüm hayallerinin gerçekleştiği ve hayatının her döneminde mutlu ve sağlıklı olduğun bir ömür diliyorum. Doğum günün kutlu olsun.

Bugün geride kalan bir yaşını daha doldurmanın mutluluğunu yaşarken geleceğin sana kalbindeki tüm dilekleri vermesini diliyorum. Doğum günün kutlu olsun.

Bütün mevsimleri bir günde, bütün yılları bir mevsimde yaşamaya razıyım seninle… Daha nice doğum gününü beraber geçirmek dileğiyle.

Keşke kuru bir mesajla değil de, yanı başında gözlerinin içine bakıp kutlayabilseydim. Kocaman, sanki hiç bırakmayacakmış gibi sarılabilseydim sana…

Yokluğun yağmura yazı yazmak kadar zor, sensizlik ölüm kadar acı, sen nefes kadar önemli, canım kadar değerlisin, iyi ki doğdun bir tanem.

Hayatı yenecek kadar güçlü, hayattan beklentilerini alacak kadar umutlu, umudunu yitirmeyecek kadar inançlı, mutlu ve sevgi dolu günler senin olsun.

Yeni yaşında kalbinin alabildiği kadar sevmen ve her zamankinden daha çok sevilmen dileğiyle. Yeni yaşın mutlu, doğum günün kutlu olsun.

Bazen insanlar güzeldir. Sadece görünüşleriyle değil. Sadece söyledikleriyle değil. Olduklarıyla. Varlığın hayatıma anlam katıyor. İyi ki doğdun, iyi ki varsın.

Yılların sormadığı, yolların yormadığı, arkadaşların unutmadığı bir ömür için bu doğum günün yeni bir başlangıç olmasını dileriz. Doğum günün kutlu olsun.

İnsanın hayata tutunması için geçerli sebepleri olması gerekir. Sen benim en büyük sebebimsin. Kardeşten yakın insan. İyi ki doğdun. Doğum günün kutlu olsun.

Her doğan güneşte umutlanacağın yeni bir gün ve batan güneşte mutluluğuna mutluluk katacak yeni bir gece olacak yeni bir yaş diliyorum. İyi ki doğmuşsun.

Zaman çok kısa, her yeni yaşında mutluluğa uçarak ulaşmanı, bu hayati tüm güzellikleriyle yaşamanı istediğimi bilmeni istiyorum. Nice yaşlara, doğum günün kutlu olsun.

Sevgiliye Doğum Günü Mesajları

Güzel sevgilim doğum gününde seninle olmak bana en büyük armağan. Daima beraber olacağımız, nice apaydınlık yıllara… Mis kokan bir buket çiçekle karşına çıkıp seni kollarıma alacağım anı düşleyerek sabretmeye çabalıyorum. Seni çok özledim.

Seninle yaşlanmak ve her an yanı başında olmak bana en büyük armağan. Bugün senin günün, mutluluksa sayende her gün benim. Baharda uyanan doğa gibi, ırmaklar ve deniz suyu gibi, güneşin ısıttığı papatya dolu kırlar gibi enerji dolu bir yaş seni bekliyor. Doğum günün kutlu olsun bebeğim. İyi ki varsın. İyi ki sıcacık duygular getiriyorsun hayatıma.

İyilikle, barışla, umutla dolu bir yaş olmasını diliyorum. Seninle neler keşfedeceğiz, neler yaşayacağız, planlarımız nasıl gelişecek merak içinde bekliyorum. Seni seviyorum.

İyi ki varsın canım. Nice mutlu yaşlarını, diz dize yaşamak arzusuyla, seni ne kadar sevdiğimi söylemek istedim. Kavuşmak için sabırsızlanırken hatıralarımızla avunuyorum. Aşkın giderek büyüyüp kocaman bir ateş olduğu, karanlıkları aydınlattığı iki kişilik evrenimizde bugün her şey seni söylüyor.

Sevgi ve aşkla geçen bir ömür dilerken yılları yaşayıp gidiyoruz. Neler kaldı diye dönüp bakınca, sadece büyük bir mutluluk senin yanında geçen zaman. Sevgilim, biriciğim, iyi ki doğdun. Bana mutluluk getirdiğin için minnettarım.

Hayatım, doğum günün kutlu olsun. Sevgini kattığın, güzelleştirdiğin her gün benim yaşama sevincimsin. Yalnızlığın bittiği andan beri en iyi dostum, sırdaşım, arkadaşım, eşim olduğun için çok şanslıyım. En güzeli de yaşam macerasında, bu yürüdüğümüz engebeli yolda, senin yanında olabilmek

Bu sabah güneş senin için doğdu, fark ettin mi? Bugün düşlere dalıyorum, aklımda hep sen… Şimdi seninle birlikte, kahkahalarla ve mutlulukla geçecek nice yıllarımızın hayalini kuruyorum. Yanında olmak için sabırsızlanıyorum. Biriciğim, doğum günün kutlu olsun.

Hayatım, anlamlandırdığın her gün benim için ayrı bir güzellik ama doğduğun gün en özeli. İyi ki varsın. Şimdiden özlediğim mis kokunu içime çekmek için sabırsızlanıyorum.

Zor zamanları aşıp bu günlere ulaşmak ne güzel. Bana yaşattığın her anı için teşekkürler sevgilim. İyi ki doğdun da benim oldun. Hayata beraber tutunmak, yola beraber çıkmak ve aşkımız her şeyi aşmak için bize güç veriyor.

Yepyeni bir yaşla hayatın sana tüm umutlarının yeşerdiği, başarılı ve mutlu bir yıl getirmesini dilerim. En içten dileklerimle doğum gününü kutlarım.

Eşime Doğum Günü Mesajları

Eğer dünyada eşsiz bir güzellik bulunuyorsa o da kalbinde yer almaktadır. Hayatının geri kalanını kalbinin güzelliği gibi geçir. İyi ki benimsin, iyi ki doğdun!

Bugün seni tanıyan ve seni sevenler için çok ama çok önemli bir gün. Doğum günündeyse her daim her şeyin en harikanın seninle olması dileği ile seni çok seviyorum.

Hatıraya değer biçmem imkansız fakat bunlara güzel bir anı daha eklemem mümkün. Mutlu senelere aşkım.

Sana hissettiğimi anlatacak olsam kelimeler yetersiz kalacaktır. Benim bu hayattaki en değerlim aşkım, mutlu seneler!

Sen gecemi aydınlatan ışığımsın. İyi ki doğdun, iyi ki bana yar oldun.

Sen ömrümde hiç yaşamadığım güzelliğimsin. Harika bir kadın olmayı bu kadar nasıl başarabildin ki? Bulduğuma asla inanmadığım ve senin o gülüşüne her şeye verebileceğimsin. Seni seviyorum.

Sen hayata karşı ne verirsen o da sana en mükemmelini verirmiş daima. Ben bu hayata ne verdim bilmem ama bana ummadığım bir zamanda seni verdi onu biliyorum. İyi ki doğdun her şeyim. Seni çok seven kendinden bile çok seven sevgilin.

Canım bebeğim, iyi ki doğdun, iyi ki varsın. Seni Allah’ım ömrüme eş yaptığı için minnettarım. Ölüm bizi ayırana dek seni sevmeye devam edeceğim.

İyi ki dünyaya gelmişsin. Bir sene daha yaşlanmış olabilirsin ama benimle olduğun için ne kadar mutlu olduğunu görebiliyorum. Doğum günün kutlu olsun.

Nice seneler sevgilim, iyi ki doğdun hayatımın baharı, beraber sonsuza dek yaşayalım. Mezarda bile seni bırakmayacağıma emin olabilirsin. Benden kurtulamazsın, seni çok seviyorum. Doğum günün kutlu olsun.

>Komik doğum günü mesajları< yazımızdaki sözleri de eşinize gönderebilirsiniz.

Yanımdan asla ayrılma, çünkü ben sensiz bir hayat düşünemiyorum. Her doğum gününde yanında olmalı, ellerini tutmalı ve dudağına bir buse kondurmalıyım.

Bugünkü dileğim tüm dileklerinin gerçekleşmesidir sevgilim. Belki şuanda yanında değilim fakat kalbimin en derinlerde bu özel günü seninle beraber kutlamaktayım.

Nice yıllara.. yaşanacak olan güzelliklerin her biri gözlerinde olan ışık umudu gibi olmalı, umudun kalbin gibi temiz olmalı, temiz umutlarınla beraber için huzur dolmalıdır. Doğum günün kutlu olsun bebeğim.

Dünyada eşsiz güzellik bulunmamıştır bugüne dek çünkü ben sana daha yeni rastladım sevgilim. Doğum günün kutlu olsun.

İyi ki varsın sevgilim, iyi ki doğdun ve benimlesin. Sesim güzel olsaydı eğer sana bir doğum günü şarkısı armağan ederdim. Bundan dolayı kısa bir mesajın daha iyi olacağını düşündüm. Mutlu seneler sevgilim, iyi ki doğdun.

Hatırlara asla değer biçmem fakat her birine yeni güzel parçalar ekleyebilirim. Mutlu seneler aşkım.

Eşime Doğum Günü Mesajları

Bugün birisi için özel bir gün ve aynı zamanda benim içinde çok özel bir gün. Çünkü sen doğdun. Tam bu saatlerde ağlamaktaydın. Ama bundan sonrasında seni hep güldürecek bir erkeğin var hayatında. Seni çok seviyorum sevgilim. İyi ki doğdun.

Sana hissettiğim onca şeyi anlatmak için kelimeler yetersiz kalacaktır. Sen benim her zaman arayıp bulamadığımsın, sonunda buldum ve benim oldun. İyi ki doğdun, nice seneler aşkım.

Doğum günün kutlu olsun erkeğim. Bu yaşamımda her şey karanlığa doğru giderken bana ışık olduğun için, elimden tutup benimle bu yolda yürüdüğün için binlerce kez teşekkürler. Varlığına minnettarım sevgilim iyi ki doğdun.

 

Kızıma Doğum Günü Mesajları – Sözleri

Canımdan bir parçasın sen kızım, hayallerimin her birini gerçeğe dönüştürensin. Hayatım boyunca güzel bir kız çocuğum olsun diye Allah’ıma yalvarıp durdum ve çok şükür ki seni bana vererek benim oldun.

Sevgini dünyadaki herhangi bir şeyle kıyaslayamam. O kadar büyük ki sana olan sevgim hayatımın merkezisin sen. Sen doğduktan sonra hayatım seninle daha fazla anlam kazanmaya başladı. Doğum günün kutlu olsun evladım.

Sen dünyaya gelmeden önce neler yapıyordum, zamanımı nasıl harcıyordum hiç bilmiyorum. Sen geldin geleli dünyam çok renklendi ve daha da güzelleşti. İyi ki doğdun canım kızım. Doğum gününü kutluyorum ve sevgimin derinlerde olduğunu unutma canım.

9 ay boyunca babanla ben senin aramıza katılmanı sabırsız bir şekilde bekledik ve güzel kızım sonunda dünyaya gelip ailemizi oluşturdun. Anılarımızın her biri seninle daha fazla zenginleşti ve çok daha güzel bir hale geldi. Sen daha doğmadan önce biz seni çok sevdik kızım, doğum günün kutlu olsun.

Annenle tanıştığım da hayatımın en büyük aşkının o olduğu sanıyordum. Ta ki sen gelene kadar kızım. Sen düyaya geldikten sonra en büyük aşkın sende olduğunu öğrendim. Doğduğundan günden bugüne kadar annenle benim hayatıma anlam kattığın için teşekkürler. Nice seneler hayatım.

Canımı ortaya gözümü kırpmadan senin için koyabilirim. Dünyaya geldiğin andan beri hayatımızı güzelleştirip, daha da eğlenceli bir hale getiren sendin. Senin o ufacık dudaklarının kenara kıvrılmasıyla içimizde her saniye kelebekler uçuşuyordu. İyi ki doğdun birtanecik kızım.

Sen dünyamızdaki en değerli şeysin, canımsız ve iyi ki doğurmuşum seni. Her şey seninle güzel olabiliyorken daha çok doğum gününü kutlamadan dileğiyle seni çok seven annen.

Yeni yaşında her daim mutluluğu, sağlığı ve başarıyı yaşa tatlım. Umarım her senede olduğu gibi bu yaşında da başarılı olursun. Mutluluğum her yeni yaşında artsın inşallah. Seni çok seviyorum güzel kızım, doğum günün kutlu olsun.

İşte bugün canım kızım o kadar güzel bir şekilde geldin ki dünyaya senin ileride ne kadar güzel bir genç kız olacağını ta o zamandan anladık. Her geçen günde daha da güzelleşmektesin. Doğum günün kutlu olsun birtanem. Seni çok seven ailen.

 

Resimli Doğum Günü Mesajları Sözleri İndir:

İstediğiniz resmin ezerine gelip fare sağ tuş tıklayıp, bilsayara kaydet veya telefona kaydet seçenekleri ile resimi indirebilirsiniz.

Resimli Doğum Günü Mesajları Sözleri İndir
Resimli Doğum Günü Mesajları Sözleri İndir
Resimli Doğum Günü Mesajları Sözleri İndir
Resimli Doğum Günü Mesajları Sözleri İndir
Resimli Doğum Günü Mesajları Sözleri İndir
Resimli Doğum Günü Mesajları Sözleri İndir

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.